Ρελέ 12VDC 2A/125VAC/DC 960R 2 x Μεταγωγικές Επαφές
Μεγέθυνση
Μεγέθυνση
52-G5V-2-H1-12
Κατασκευαστής: OMRON
Κωδικός κατασκευαστή: G5V-2-H1-12VDC
TIMH:
Διαθέσιμο
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ
*ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ
με αγορές από
και άνω
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Προϊόντα με παρόμοιες παραμέτρους
(0)
Κατασκευαστής
OMRON
Κωδικός κατασκευαστή
G5V-2-H1-12VDC
Τύπος Πήνιου
MONOSTABLE
Ένταση Πηνίου
12.5mA
Τύπος Επαφών
DPDT
Τάση Πηνίου
12Vdc
Ένταση Επαφών AC
0.5A/125Vac
Ένταση Επαφών DC
1A/24Vdc